HW TECHNIK – SPECIALISTA

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

• detekce a odstraňování závad řídící elektroniky datových nosičů a zařízení (USB Flash, paměťové karty, SSD, mobilní telefony, HDD aj.)
• výměna čipů a jiných SMD komponent
• práce s pájecí stanicí, mikroskopem, popř. osciloskopem
• obsluha specializovaného HW a SW

Požadujeme• vynikající zrak a manuální zručnost
• zkušenosti s pájením SMD prvků a stavbou el. obvodů
• praxe v opravách mobilních telefonů výhodou
• angličtina min. na úrovni čtení technické dokumentace
• časová flexibilita

Vlastnosti, které by Vás měly charakterizovat:
• preciznost, důslednost
• zodpovědnost
• houževnatost

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• zajímavou práci v úzce specializované problematice
• zázemí etablované společnosti – více než 25 let na trhu
• odborné zaškolení i další rozvoj
• mladý a přátelský kolektiv
• pracoviště v těsné blízkosti metra
• motivační vícesložkové ohodnocení
• flexibilní pracovní dobu, možnost směnného provozu

Počet zobrazení nabídky práce: 422             Inzerát HW TECHNIK – SPECIALISTA vložen: 2017-01-03

Pracovní místo HW TECHNIK – SPECIALISTA nabízí

DATARECOVERY, s.r.o.

Předmět podnikání:
    zpracování dat, služby databank, správa sítí
poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
specializovaný maloobchod

IČO: 27174719

Adresa:
   Petržílkova 1436/35
   Praha
   15800

Kontakní osoba:   Nikol Pulpánová

Tel.: 721057287
Fax.:
Email: npu@datarecovery.eu