Strojvedoucí elektrických lokomotiv

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: 1. 4. 2017    Plat: dohodou

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Coal Services, společnost poskytující servis těžební společnosti a ostatním dceřiným společnostem. Společnost vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení kurzu k získání osvědčení pro výkon profese strojvedoucí. Více informací na www.czechcoal.cz.

Náplň práce:
• Uchazeči se zároveň se zařazením do kurzu stávají zaměstnanci akciové společnosti.
• Kurz se skládá z 5ti částí rozdělených na teorii a praxi.
• Délka kurzu je přibližně 900 hodin (7 měsíců) z toho cca 1/2 jsou cvičné jízdy.
• Součástí kurzu je závěrečná zkouška způsobilosti.
• Termín zahájení kurzu je 1. 4. 2017.
• Nepřetržitý provoz - jedná se o 12 ti hodinové směny (11 hodin práce, 2x 30 minut přestávka) v cyklu ranní/noční/volno/volno.
• Výběrové řízení proběhne v Komořanech v lokalitě Úpravny uhlí. Součástí je výběrový pohovor s uchazeči, prohlídka lokomotivy a poskytnutí dalších informací o profesi strojvedoucí.

Požadujeme• Do výběrového řízení na obsazení kurzu může být zařazena osoba ve věku min. 21 let.
• ÚSO vzdělání s maturitou, nebo je vyučena ve strojním, elektro nebo dopravním oboru (např. zámečník, elektrikář, strojní kovář, automechanik apod.).
• Dobrý zdravotní stav, zejména zrak, sluch (bude prověřována zdravotní způsobilost).
• Úspěšné absolvování psychologického vyšetření (testování zajistíme), předložení výpisu z trestního rejstříku, včasné podání přihlášky.
• Písemná přihláška do výběrového řízení: stručný životopis s uvedením vzdělání, praxe a kontaktu na Vás, kopie dokladů o vzdělání, výpis z rejstříku trestů.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Práci na PP na dobu určitou na 1 rok, pak doba neurčitá.

Místo práce: Ústecký kraj

Termín nástupu: 1. 4. 2017

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 16. 1. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 334             Inzerát Strojvedoucí elektrických lokomotiv vložen: 2017-01-16

Pracovní místo Strojvedoucí elektrických lokomotiv nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz