Skladník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

bezchybné naskladnění, vyskladnění, vychystání a manipulace se zbožím – práce se čtečkou čárových kódů
optimální uskladňování zboží na palety
používání manipulační techniky (NZV, VZV)

Požadujemeschopnost a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
odpovídající zdravotní stav, fyzická zdatnost (vhodné i pro ženy)
svědomitost, důslednost, vysoké pracovní nasazení
čestnost a trestní bezúhonnost

Výhodou:
znalost práce se čtečkou čárových kódů
praxe na obdobné pozici ve skladové logistice

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímezajímavou a stabilní práci na HPP u stabilní firmy s dominantním postavením na českém trhu
celou řadu zaměstnaneckých výhod včetně příspěvku na stravování a slev na sortiment Mountfield
mzdu, která bude kopírovat Vaše výsledky od 25 000,- měsíčně
možnost karierního růstu
pracoviště D1 EXIT 15 – DC1 Všechromy, DC2 Kunice

Životopis zasílejte nakariera@mountfield.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1471             Inzerát Skladník vložen: 2017-01-05

Pracovní místo Skladník nabízí

Mountfield a.s.

    Největšího český i slovenský prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů a dalších potřeb pro zahradu.

IČO: 25620991

Adresa:
   Mirošovická 697
   Mnichovice
   25164

Kontakní osoba:   Radka Košuličová

Tel.: 606778668
Fax.:
Email: kariera@mountfield.cz