Pracovník v kanceláři - kariérní růst - HPP

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: management    Nástup: 9.5.2017    Plat: 25000,-

Náplň práce

- budování a další rozvíjení velmi dobrých vztahů se zákazníky firmy
- osobní jednání s klienty v sídle firmy (telefonické, emailové, osobní)
- support klientských požadavků, registrace zákazníků
- spolupráce se zkušenými kolegy v teamu
- aktivní růst v rámci společnosti - účast na školení, zkouškách, zahraničních stážích
- evidence dokumentů v CRM systému

Požadujeme- řádně ukončené SŠ/SOU/VOŠ vzdělání
- samostatnost, spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC - velmi lehká administrativní činnost
- dochvilnost a aktivní přístup k práci
- cizí jazyk výhodou - ne podmínkou!
- trestní bezúhonnost
- chuť stát se profesionálem v oboru - jde o junior pozici s budoucím karierním růstem

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- zajímavou a různorodou práci na HPP
- vysoké finanční ohodnocení (FIX + bonusy) po krátkém zapracování
- práci v příjemném a pohodovém pracovním týmu
- pobočku mezinárodní stabilní společnosti v Brně
- velmi moderní a atraktivní pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti
- možnost výrazného osobního a profesního rozvoje - pozici s karierním růstem
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Životopis zasílejte najob@kirstenconsulting.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 403             Inzerát Pracovník v kanceláři - kariérní růst - HPP vložen: 2017-04-21

Pracovní místo Pracovník v kanceláři - kariérní růst - HPP nabízí

KIRSTEN Consulting s.r.o.

výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 02075296

Adresa:
   Sokolská 1605/66
   Praha 2
   12000

Kontakní osoba:   Lucie Novotná

Tel.: 773802135
Fax.:
Email: jobprague@etxcapital.com
Internet: etxcapital.com