Pomocná kuchařka

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Praha   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Bistro Sisters hledá šikovnou paní na brzskou ranní přípravu chlebíčků. Zkušenost je výhodou, ale není podmínkou, rádi zaučíme. Pracovní doba do 03,00 do 7,00 hodin.

PožadujemePečlivost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZvýhodněnou hodinovou mzdu. V případě zájmu i denní směny.

Počet zobrazení nabídky práce: 1175             Inzerát Pomocná kuchařka vložen: 2017-05-17

Pracovní místo Pomocná kuchařka nabízí

Anahatha, s.r.o.

Předmět podnikání:
    bistro & catering

IČO: 01594028

Adresa:
   Dlouhá 39
   Praha 1
   110 00

Kontakní osoba:   Hana Michopulu

Tel.: 602 238 964
Fax.:
Email: chlebickypraha@seznam.cz