Telefonní operátor - nové rodinné call centrum

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: IT/telekomunikace    Nástup:     Plat: 20000,-

Náplň práce

Odměna 110 Kč/h základ. Bonusy bez limitu 50% a více.
Vhodné pro studenty, absolventy, ženy na mateřské.
Plný i zkrácený úvazek.
Přijímáme i bez zkušeností – zaučíme.
Pokud rádi komunikujete s lidmi a chcete být odměněni za skutečné výsledky, staňte se členem naší rodiny. Získáte zkušenosti, komunikační dovednosti, nový impuls a nové přátele.

PožadujemeCo od Vás očekáváme:
dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
aktivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem
zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost
znalost práce na PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo nabízíme:
příjemné pracovní místo v centru města Olomouce
kariérní postup možný už za 1-3 měsíce
kuchyňka, jídelna, relax zóna, nealko nápoje na pracovišti zdarma
fixní mzdu + NEOMEZENÉ výkonnostní bonusy - záleží jen na Vás, kolik si vyděláte
pravidelné navyšování základní mzdy - i fixním platem se u nás můžete odlišit od ostatních
dlouhodobou práci a stabilní výdělek - poskytneme Vám jistoty
flexibilní pracovní úvazky – 16, 20, 30, 40 hodin týdně
možnost volby směn - dáváme prostor Vašim aktivitám
férové jednání a fajn kolektiv - umíme podat pomocnou ruku
bezplatné úvodní školení a pravidelná nástavbová školení - vše Vás naučíme
stravenky pro HPP
odměnu za přivedení kamaráda 1800 Kč

Počet zobrazení nabídky práce: 840             Inzerát Telefonní operátor - nové rodinné call centrum vložen: 2017-09-21

Pracovní místo Telefonní operátor - nové rodinné call centrum nabízí

Proveon, a.s.

    Proveon, a.s. je úspěšná, spolehlivá a férová společnost, která se specializuje na poskytování zákaznického servisu. Našimi klienty jsou vedoucí české i zahraniční společnosti z oblasti pojišťovnictví a telekomunikací.

IČO: 27707687

Adresa:
   Třída 1. máje 832/16
   Olomouc
   77900

Kontakní osoba:   Adam Čechura

Tel.: 720950493
Fax.:
Email: komunikace.ol@proveon.cz
Internet: www.karieraproveon.cz