Operátor výroby náborový bonus 20.000 Kč!

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Co Vás u nás čeká?

Budete se podílet na výrobě dílů pro automobilový průmysl. Stanete se odborníkem na kabely a konektory pro různé typy i značky aut.

Na něco jsme zapomněli? Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na všechno, co Vás zajímá. Těšíme se na Vás!

PožadujemeCo potřebujete?

Na věku ani vzdělání u nás nezáleží. Nebojte se a dejte nám o sobě vědět. Stačí Vám pouze chuť pracovat, o zbytek se postaráme společně. :)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZákladem je práce na hlavní pracovní poměr v směnném provoze. Slušná fixní mzda a motivující příplatky jsou v naší profesi samozřejmostí.

Nabízíme seberealizaci. Možnost se vzdělávat a kariérně růst. Příjemný kolektiv a moderní výrobní prostory přímo v Kuřimi. Směnný kalendář máme nastaven rok dopředu - hravě tedy zvládnete rodinnou logistiku.

Životopis zasílejte nanabor.te@randstad.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 330             Inzerát Operátor výroby náborový bonus 20.000 Kč! vložen: 2017-10-24

Pracovní místo Operátor výroby náborový bonus 20.000 Kč! nabízí

Randstad

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 24732486

Adresa:
   Tuřanka 106
   Brno
   62700

Kontakní osoba:   Patrik Staňka

Tel.: 778424573
Fax.:
Email: nabory.moduslink@randstad.cz