HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz
        
Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Kontrola pracovní smlouvy IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing    

HLEDÁME samostatnou účetní pro SVJ v Praze

 

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 1.1.2017    Plat: dohodou
 

  

Náplň práce

Samostatná účetní pro DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI pro vedení podvojného účetnictví pro 1 malou pražskou bytovou SVJ (12 jednotek, bez vedlejších příjmů a zaměstnanců) vč. ročního analytického vyúčtování záloh za služby a do fondu oprav, zpracování účetní závěrky.
ODMĚNA a forma spolupráce DOHODOU. V případě zájmu o spolupráci nebo potřeby dalších informací prosím pište na ucetnictvi.svjlermontova@gmail.com.
  
PožadujemePodmínkou je účtování v SW MONEY S3, vlastní notebook a schopnost docházet jednouměsíčně do sídla SVJ (převzít a v účetní místnosti naskenovat došlé doklady do PDF, jejichž originály zůstanou v archivu SVJ a následná úhrada a zaúčtování provede následně účetní elektronicky podle svých časových možností tak, že o zaúčtování informuje zasláním standardniho účetního přehledu SVJ v následujícím měsíci emailem). Požadujeme znalost účetnictví SVJ v rozsahu právních předpisů a zásad pro vedení účetnictví, uvedených např. v odborné publikace 'Společenství vlastníků jednotek v praxe' (Grada 2017) a uzavřené pojištění z profesní zodpovědnosti.
  
Vzdělání
  
Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:
  
Řidičský průkaz
  
NabízímeNabízíme dlouhodobou práci samostatné účetní (ne správní firma) pro vedení podvojného účetnictví pro 1 malou pražskou bytovou SVJ (12 jednotek, bez vedlejších příjmů a zaměstnanců) vč. ročního analytického vyúčtování záloh za služby a do fondu oprav, zpracování účetní závěrky. Nízký počet přijatých dokladů do cca 10 ks/měsíc, většinu tvoří roční trvalé příkazy k zálohovým úhradám. Nástup od: 1. 1. 2017. Výhodou je garance dlouhodobé spolupráce a trvalého přijmu i získání nových dovedností a zkušeností v oblasti vedení účetnictví pro spolky a neziskové společnosti v rámci spolupráce se smluvním auditorem.
  
  

Počet zobrazení nabídky práce: 4105             Inzerát HLEDÁME samostatnou účetní pro SVJ v Praze vložen: 2017-11-03
 

 
Pracovní místo HLEDÁME samostatnou účetní pro SVJ v Praze nabízí
 
 

vlastníků Lermontova 1019/9, Praha 6

 
 
Předmět podnikání:
    nezisková společnost, spolek
 
IČO: 29136482
 
Adresa:
   M. J. Lermontova 1019/9
   Praha 6
   16000

 
Kontakní osoba:   Předseda a revizor SVJ
 
Tel.:
Fax.:
Email: ucetnictvi.svjlermontova@gmail.com
Internet:
 


    


© Hledám Práci.cz - personální server

www.hledampraci.cz
E-mail: personalni-server@hledampraci.cz
všechna práva vyhrazena