Manažer tělocvičen

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

- Zabezpečovat a kontrolovat řádné plnění pracovních úkolů jednotlivých lektorů
- Zajišťovat chod tělocvičen po provozní stránce (např. včas zajistit náhradu za výpadek lektora)
- Zajišťovat lidské zdroje, tj. vyhledávat a kontaktovat vhodné osoby pro zajištění lekcí
- Zajišťovat časový rozvrh lekcí a lektorů ve vzájemném souladu
- Vést pracovněprávní dokumentaci, tj. docházku, přehled práce vlastní i jednotlivých lektorů, odcvičené hodiny lektorů vč. obsazenosti atd.
- Sledovat obsazenost lekcí a zajistit podporu pro maximální vytíženost
- Podporovat návštěvnost sportovního centra
- Vyhodnocovat současný stav provozu pobočky, okolí a konkurenci
- Mapovat trh a vyhledávat nové trendy v oblasti cvičení, lekcí a ostatních činností sportovního

Požadujeme- Ukončené SŠ/VŠ
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Komunikační a organizační dovednosti
- Příjemné a reprezentativní vystupování
- Dobrou znalost práce s PC (MS Office atd.)
- Samostatnost a zodpovědnost, důslednost, pečlivost, kreativita
- Schopnost sdělování informací / znalostí
- Flexibilitu, loajalitu ke společnosti a ochotu učit se novým věcem
- Kladný vztah k wellness, zdraví a sportu

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- Dlouhodobou spolupráci ve velmi příjemném pracovním prostředí sportovního center
- Motivační finanční ohodnocení fixní základ + procenta dle výkonnosti tělocvičen
- Zázemí stabilní společnosti
- Prostor pro osobní rozvoj a možnost kariérního růstu
- Podíl ve společnosti v případě dlouhodobě prokazatelných pracovních úspěchů a z toho vyplývající benefity a jistoty pevného zázemí

Životopisy můžete posílat přímo i na adresu provozovny marketing@activesportclub.cz

Nástup dle dohody
Místo výkonu práce Pardubice

Životopis zasílejte namarketing@activesportclub.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 284             Inzerát Manažer tělocvičen vložen: 2018-01-09

Pracovní místo Manažer tělocvičen nabízí

Active Sport Club s.r.o.

    Pronájem sportovních ploch a prostorů, cvičení, sportovní aktivity

IČO: 03606350

Adresa:
   Chrudimska 2830
   Pardubice
   53002

Kontakní osoba:   Jedlička

Tel.:
Fax.:
Email: jedlicka@activesportclub.cz
Internet: www.activesportclub.cz