Asistent/ka jednatele

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: 15000,-

Náplň práce

Vaším hlavním úkolem je zajistit administrativní agendu společnosti: korespondence, fakturace a reporting. Budete připravovat obchodní schůzky, porady a jednání. Pořizovat zápisy. V neposlední řadě připravovat podklady pro rozhodování jednatele a zajišťovat administrativní úkony pro rozvoj firmy.

PožadujemeOčekáváme, že
- dokážete u problémů stanovit priority a vyřešit je
- uděláte skvělý dojem už jen svým příchodem do místnosti, při komunikaci jej ještě vylepšíte a bezchybným psaným projevem všem vyrazíte dech
- neodevzdáte práci, za kterou byste nedali ruku do ohně a nesnášíte bílá místa na mapách
- to vše výše uvedené zvládáte prakticky současně a ani sebevětší komplikace vás nerozhodí

A nadchnete nás, pokud
- přicházíte s vlastními nápady a řešeními
- se dokážete přizpůsobit okolnostem a okolnosti přizpůsobit sobě
- nikdy nenecháte kolegy na holičkách

Aby nám to fungovalo, musíte
- velmi dobře ovládat MS Office
- tušit co je a jak funguje G Suite
- umět řídit auto a řídit aktivně (i po městě a ve špičce)
- na ovládání klávesnice používat všech deset prstů

Vše ostatní vás rychle naučíme. Pokud ještě navíc máte SŠ či VŠ ekonomického směru, ušetříme spoustu času.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeA abychom si vás získali, nabízíme
- přátelský tým se skvělou pracovní atmosférou
- kompletní zaškolení a podporu trpělivých kolegů
- čtyřsložkovou mzdu s pevným základem, osobními a týmovými bonusy
- po zapracování volnou pracovní dobu a home office
- možnost růst společně s firmou včetně profesních školení a účasti na odborných a kulturních akcích
- rozmanitou a nestereotypní práci při níž potkáte množství zajímavých lidí
zdravotní volno
- skvělou kávu a množství dalších nápojů na pracovišti
- účast na firemních akcích a školeních, workshopech a seminářích spolupořádaných firmou

Počet zobrazení nabídky práce: 1246             Inzerát Asistent/ka jednatele vložen: 2018-01-02

Pracovní místo Asistent/ka jednatele nabízí

Pevnina CZ

Předmět podnikání:
    vývoj sw

IČO: 02228769

Adresa:
   K dálnici 9
   Brno
   63500

Kontakní osoba:   Zdeněk Klusák

Tel.:
Fax.:
Email: kariera@pevnina.cz
Internet: www.pevnina.cz