Administrativní asistent/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: 25000,-

Náplň práce

Jsme SORUDO – školíme originální systém sebeobrany a první pomoci unikátním způsobem vzdělávání a vytváříme tak ve společnosti hrdiny a moderní rytíře, kteří se v kritických situacích dokáží postarat o své blízké a všechny slabší, kteří jsou na ně v danou chvíli odkázaní.

Přihlaste se a třeba zrovna Vy už dokážete pomoci organizovat kurzy, díky nimž budeme každý měsíc vytvářet více moderních rytířů. Nebo prostě jen získáte práci v kolektivu výjimečných lidí, na kterou budete hrdí a která Vám bude dávat smysl.

PožadujemeOrganizační schopnosti a chuť pracovat na zajímavých projektech.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePráce na brigádu nebo plný úvazek ve skvělém kolektivu malé rychle rostoucí firmy, ve které se najdou jak čerství absolventi, tak zkušení kolegové. V prostředí malé a dynamické firmy, vytvoříme pozici přesně pro Vás.
Možnost podílet se na něčem, na co budete hrdí
Odměna 100-170,-Kč/h čistého s možnými bonusy
Naučíte se mnoho nového a vyrostete s námi jako osobnost
Můžete pracovat z našich kanceláří v Hradci Králové nebo i z domova.

Počet zobrazení nabídky práce: 938             Inzerát Administrativní asistent/ka vložen: 2018-02-21

Pracovní místo Administrativní asistent/ka nabízí

M-SOR s.r.o.

    poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti sebeobrany

IČO: 28829514

Adresa:
   Národních mučedníků 398/7
   Hradec Králové
   500 08

Kontakní osoba:   Petr Cihelník

Tel.:
Fax.:
Email: hr@sorudo.cz
Internet: www.sorudo.cz