Vedoucí provozu e-shopu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: lidské zdroje/personalistika    Nástup: ihned    Plat: 35000,-

Náplň práce

Co bude tvojí náplní práce?
- Řízení provozu firmy - 4 až 7 zaměstnanců
- Dohled nad skladem, prodejnou a zákaznickou podporou
- Kontrola kvality práce
- Komunikace s dodavateli, přepravními společnostmi apod.
- Jednání s klíčovými zákazníky v ČR i zahraničí
- Řešení každodenních problémů :)
- Inovace provozu, zvyšování produktivity, neustálé zlepšování procesů

Jako vedoucí provozu budeš mít na starost dohled nad několika zaměstnanci. V případě potřeby jim budeš pomáhat, případně nabírat nové, nebo vyhazovat. :) Nesmíš se štítit žádné práce, umět každému ukázat, že to jde. Dokázat zastat jakoukoliv pozici. Neakceptovat výmluvy.

PožadujemeCo od tebe očekáváme?
- Umění získat si přirozený respekt podřízených
- Praxe v e-shopu nebo obchodě min. 4 roky
- Dobré organizační schopnosti
- Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
- Bezúhonnost
- Znalost zákona spotřebitel/prodejce

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeA co ti za to nabídneme my?
- Práci na zajímavých projektech v inovativní firmě
- Možnost dlouhodobého uplatnění a různorodé práce – rosteme a rozvíjíme se a každý má u nás šanci dělat to, co ho baví
- Přátelský kolektiv lidí, ve věku 24 - 31 let. - Všichni si tykáme a na dress code si nehrajeme.
- Občasné večírky, pizzy a grilovaní u nás
- Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená až 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení
- Nástupní plat 30 - 35.000,-Kč hrubého + bonusy a placené přesčasy

Životopis zasílejte nahr@reedog.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1104             Inzerát Vedoucí provozu e-shopu vložen: 2018-05-14

Pracovní místo Vedoucí provozu e-shopu nabízí

Reedog s.r.o.

    Naše společnost Reedog s.r.o. je výrobcem prémiových produktů, výhradním zástupcem a distributorem několika světoznámých značek. Na trhu působíme od roku 2014 a od té doby se dynamicky rozrůstáme. V současné chvíli působíme v několika zemích Evropy.

IČO: 05179220

Adresa:
   Sedmidomky 459/8
   Praha
   10100

Kontakní osoba:   Tomáš Mráz

Tel.: 722927702
Fax.:
Email: hr@reedog.cz
Internet: www.reedog.cz