Úvěrový specialista

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Pardubický k.   Obor: management    Nástup: dle dohody    Plat: 30000,-

Náplň práce

Máte obchodního ducha a chcete práci, která Vám dokáže zajistit dlouhodobou finanční pohodu? Chcete klientům pomáhat v řešení aktuální finanční situace?

O čem tato pracovní nabídka je?
- Jako úvěrový poradce budete denně v kontaktu s klienty, kteří mají zájem o poskytnutí úvěru
- Pro klienty budete hledat optimální řešení
- Budete denně komunikovat s klienty po telefonu či formou osobní schůzky, k dispozici jsou Vám pro tyto účely naše plně vybavené kanceláře
- Poskytneme vám pravidelný přísun kontaktů s žadateli o finanční výpomoc
- Pracovní dobu si budete řídit Vy sami, dle vašich možností
- Postupně vás budeme vzdělávat v oblasti obchodních a marketingových dovedností

PožadujemeCo od vás čekáme?
- Chuť pracovat jako OSVČ se všemi výhodami s tím spojenými. (Není nutné aktuálně mít zřízené OCVČ)
- Obchodního ducha! (v našem segmentu neprodáváme proaktivně žádné nevyžádané produkty)
- Ochotu učit se, rozvíjet se a stát se součástí týmu, který chce dělat velké věci
- Výhodou je pracovní zkušenost na pozici operátor call centra nebo pojišťovací/finanční poradce
Není to však podmínkou! Díky vypracovanému vzdělávacímu programu vás vše naučíme.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo vám nabízíme?
- Práci v silné společnosti s 20 letou tradicí, která vám nabídne velmi atraktivní odměňovací systém a poskytne vám maximální podporu již hned od prvního dne vašeho podnikání
- Pravidelný přísun potenciálních kontaktů s žádostí o finanční výpomoc
- Možnost využít zázemí firemních kanceláří po celé ČR
- Pravidelný rozvoj, obchodní podpora, volná/flexibilní pracovní doba a benefity
- Adaptační příspěvek 5000Kč po dobu 4 měsíců od navázání spolupráce
- Jasný a přehledný kariérní růst založený na vašich výkonech a schopnostech

Životopis zasílejte natomas.kubec@proficredit.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1406             Inzerát Úvěrový specialista vložen: 2018-03-22

Pracovní místo Úvěrový specialista nabízí

PROFI CREDIT Czech, a.s.

Předmět podnikání:
    finance, půjčky

IČO: 61860069

Adresa:
   Klimentská 1216
   Praha
   11000

Kontakní osoba:   Lenka Krajhanzlová

Tel.:
Fax.:
Email: personalni@proficredit.cz