Obchodní manažer s technickým zaměřením

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: management    Nástup: 1.5.2018    Plat: dohodou

Náplň práce

Náš silně rostoucí segment v oblasti úpravy a filtrace vody, odpadních vod, TZB a energetiky vyžaduje posílení obchodního týmu.
HLEDÁME AKTIVNÍHO ČLOVĚKA, KTERÝ:
Ví, že akvizice se dělá venku v terénu, ne z kanceláře
Nehledá zkratky, ale prošlapuje cesty celé firmě
Je zvyklý nosit z trhu informace a obohatit jimi tým
Bude pracovat s týmem expertů, kteří se za něj u zákazníků postaví a pomáhají mu prosadit navrhované řešení
Chce růst stejně jako my. Bude učit sebe i další obchodníky, jak uspět v našem oboru
Nehledá rychloobrátkový prodej, ale řešení, které dává dlouhodobý smysl a šetří zákazníkům statisíce
Je zvyklý, že za systematickou a tvrdou práci dostane vysokou, nadstandardní odměnu
Ví, že obchodní plány jsou vodítko, jak vydělat firmě i sobě trvalý příjem
Očekává od svého zaměstnavatele benefity v oblasti vzdělávání a osobního růstu
Tvoří síť kontaktů, o které pečuje a prohlubuje vztahy

PožadujemeJE NUTNÉ:
SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
Dotahovat práci do konce a mít chuť se prosadit
Skvělé vystupování, být schopný pracovat v týmu i samostatně, mít zájem o technická řešení a všeobecný přehled
Být aktivním řidičem ochotným častěji cestovat (sk. B)
Dokáže se na základě zaučení, vstupních dat a aktuálních informací z obchodního zázemí firmy, sám orientovat na relevantním trhu, strategicky plánovat a organizovat obchody.

JE VÝHODOU:
Technické povědomí z oblasti úpravy vody, vodárenství, odpadních vod, popř. TZB
Praxe v obchodním jednání přímo u zákazníka, kterým je často technický ředitel, technolog, či majitel firmy
Znát region a průmyslové odvětví v něm
Mít do budoucna ambici stát se manažerem/ředitelem obchodního oddělení v naší společnosti
Přijít k nám na pohovor s nápady a otázkami, které se přímo týkají problematiky hospodaření s vodou

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeAtraktivní obchodní pozici s výborným technickým zázemím a prvotřídním know-how
Firemní péči odpovídající našim nárokům
Fixní měsíční výplatu pro Vaši jistotu a netradiční prémiové odměny pro Vaši motivaci
Prostor pro osobní kreativitu a rozvoj v rámci své práce
Profesionální vzdělávací systém, který Vám pomůže překonávat každodenní obchodní překážky
Manažerský vůz
Všechny potřebné pracovní nástroje jako notebook, telefon aj.
Firemní benefity (stravenky 109 Kč)
Mladý a pohodový kolektiv v rodinné společnosti
Pro svobodné duchy je tady možnost při 100% nasazení pracovat i jako OSVČ na základě ŽL.

Životopis zasílejte namonika.karaskova@aquarex.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1002             Inzerát Obchodní manažer s technickým zaměřením vložen: 2018-05-07

Pracovní místo Obchodní manažer s technickým zaměřením nabízí

Aquarex WATERPROFIT s. r. o.

Předmět podnikání:
    Technologické zařízení budov

IČO: 29223610

Adresa:
   Průmyslová 1153
   Uherské Hradiště
   68601

Kontakní osoba:   Monika Karásková

Tel.: 602278349
Fax.:
Email: monika.karaskova@aquarex.cz
Internet: www.aquarex.cz