Mistr karosárny - servisní poradce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: 15. 4. 2018    Plat: dohodou

Náplň práce

Co u nás dělá mistr karosárny?

organizuje a rozděluje práci kolegům
zajišťuje fotodokumentaci poškozených vozidel
pracuje s audatexem
komunikuje s pojišťovnami
kontroluje vozidla před předáním zákazníkovi
je časově flexibilní
zodpovídá se vedoucímu servisu

PožadujemeMistr karosárny- servisní poradce

se znalostí autoklempířských oprav vozidel
se znalostí počítačů
se středním odborným vzděláním (výuční list v oboru)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímemzdu vyplácenou vždy v řádném termínu
skvělou práci pro milovníky aut
zázemí nadnárodní společnosti se silným postavením na trhu
neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu
odpovídající platové ohodnocení a možné prémie dle výkonu
nástup možný ihned nebo dle dohody
možnost budoucího rozvoje a profesního růst
moderní pracovní prostředí
možnost opravy vlastních vozidel

Počet zobrazení nabídky práce: 843             Inzerát Mistr karosárny - servisní poradce vložen: 2018-04-25

Pracovní místo Mistr karosárny - servisní poradce nabízí

Auto Palace Spořilov s.r.o.

    koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, opravy motorových vozidel, pronájem motorových vozidel, provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy, opravy karoserií
poskytování nebo zprostředkování, spotřebitelského úvěru
vedení účetnictví atd

IČO: 48591149

Adresa:
   Na Chodovci 2457/1
   Praha 4
   141 00

Kontakní osoba:   Helena Frühaufová

Tel.: 296574229
Fax.:
Email: kariera@autopalace.cz
Internet: http://www.autopalace.cz/kariera/volne-pozice/