Montážní a servisní technik

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: 31500,-

Náplň práce

Montáž zákazníků na optické, metalické nebo bezdrátové síti, správa sítě

PožadujemeZnalost problematiky wifi, nastavení v PC a mobilu, manuální zručnost, řidičský průkaz B, komunikativnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeProfesní rozvoj a možnost uplatnění pro studenty, absolventy i profesionály,
Zaměstnanecké výhody: služební automobil, služební SIM karta

Počet zobrazení nabídky práce: 975             Inzerát Montážní a servisní technik vložen: 2018-04-05

Pracovní místo Montážní a servisní technik nabízí

Česká síť s.r.o.

Předmět podnikání:
    Poskytovatel internetového připojení

IČO: 26088983

Adresa:
   Kaznějovská 60
   Plzeň
   32300

Kontakní osoba:   Pavla Marešová

Tel.: 777483040
Fax.:
Email: zivotopisy@ceskasit.cz
Internet: www.ceskasit.cz