Zákaznická podpora, která miluje psy

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Naše společnost Reedog s.r.o. je výrobcem prémiových produktů, výhradním zástupcem a distributorem několika světoznámých značek. Na trhu působíme od roku 2014 a od té doby se dynamicky rozrůstáme. V současné chvíli působíme v několika zemích Evropy. Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti zákaznickou podporu a prodejnu.
• Pracovní poměr: pracovní smlouva
• Smluvní vztah: práce na full time
• Vzdělání: středoškolské nebo vysokoškolské
• Zařazení: zákaznická podpora, obchod, prodej

Co bude náplní tvojí práce?
• Komunikace se zákazníky (email, telefon, online chat) v CZ jazyce
• Pracovat s interními systémy pro objednávky a překlady (e-shop, fakturační systém)
• Drobná administrativa
• Zodpovědnost za prodejnu a obsluha

PožadujemeCo od tebe očekáváme?
Na tuto pozici hledáme člověka, kterému nechybí zkušenosti z prodeje, zodpovědnost, příjemné vystupování a nervy ze železa :).
Dále požadujeme:
• Znalost AJ (slovem i písmem, min. úroveň B2)
• Praxi z prodeje a z obchodu (chovatelské potřeby výhodou) nebo ze zákaznícke podpory (e-shop, prodejna, call centrum)
• Zkušenost s prací s pokladnou, s prodejem a zbožím
• Práce na PC a internet (Google Drive, Eshop admin, Excel atd.)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Práci na zajímavých projektech v rychle rostoucí firmě
• Možnost dlouhodobého uplatnění a různorodé práce – neustále se rozvíjíme
• Přátelský kolektiv
• Občasné večírky, pizzy a grilovaní u nás
• Sleva na firemní výrobky/služby, dovolená až 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení
• 20 - 25.000,-Kč hrubého + bonusy a placené přesčasy (možnost zvýšení platu i karierního růstu)

Počet zobrazení nabídky práce: 461             Inzerát Zákaznická podpora, která miluje psy vložen: 2018-05-14

Pracovní místo Zákaznická podpora, která miluje psy nabízí

Reedog s.r.o.

    Naše společnost Reedog s.r.o. je výrobcem prémiových produktů, výhradním zástupcem a distributorem několika světoznámých značek. Na trhu působíme od roku 2014 a od té doby se dynamicky rozrůstáme. V současné chvíli působíme v několika zemích Evropy.

IČO: 05179220

Adresa:
   Sedmidomky 459/8
   Praha
   10100

Kontakní osoba:   Tomáš Mráz

Tel.: 722927702
Fax.:
Email: hr@reedog.cz
Internet: www.reedog.cz