Support specialista

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: dohodou    Plat: 10000,-

Náplň práce

Hledáme někoho, koho bude práce bavit a nás bude bavit ho rozvíjet.
U nás budete:
- KOMUNIKOVAT (telefonicky/osobně/písemně s klienty naší realitní kanceláře, obchodními partnery, dodavateli a institucemi - katastrální úřady, banky),
- ORGANIZOVAT (chod kanceláře, dodavatele při přípravě a předání nemovitostí, předávat dokumenty/klíče od nemovitostí klientům),
- ADMINISTROVAT (tvořit předávací protokoly ve Wordu, vyřizovat korespondenci v Outlooku, kopírovat, skenovat a tisknout dokumenty).
Pokud to zvládnete, můžete i fotografovat a designovat interiéry, pracovat s grafickými programy a upravovat webové stránky, vytvářet dispoziční plánky, pracovat se sociálními sítěmi.
Nejedná se o obchodní činnost.

PožadujemeOčekáváme, že budete:
- umět pracovat na PC, uživatelsky MS Office
- mít schopnost organizovat si čas a pracovní aktivity
- zvládat vést chod kanceláře (3 kolegové)
- umět pracovat s prioritami
- zvládat krátké služební cesty po Praze
- umět jednat a komunikovat s lidmi (profesionální jednání, klientský přístup)
- mít chuť pracovat
- časově flexibilní, možno skloubit se studiem

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeU nás najdete:
- partnerský a lidský přístup se zaměřením na rozvoj Vaší osobnosti
- možnost kombinace práce z domova s prací v kanceláři v Praze 8, Karlínské náměstí
- pestrou pracovní náplň
- volnou pracovní dobu (cca 16 hod/týden, záleží na vzájemné dohodě)
- odměňování podle velikosti úvazku
- formu spolupráce na DPP, DPČ možno i na IČO
- zaškolení, podporu od kolegů
- bezplatné vzdělávání v oblasti time managementu, nemovitostí
- osobnostní a kariérní růst
- dlouhodobou spolupráci

Počet zobrazení nabídky práce: 441             Inzerát Support specialista vložen: 2018-04-16

Pracovní místo Support specialista nabízí

FIOREAL s.r.o.

Předmět podnikání:
    Výroba, obchod a služby

IČO: 03298558

Adresa:
   Varšavská 715/36
   Praha 2
   120 00

Kontakní osoba:   Mgr. Ivana Langová, MBA

Tel.: +420737225984
Fax.:
Email: hr@fioreal.cz
Internet: www.fioreal.cz