IT Administrator

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: 1.6.2018    Plat: 55000,-

Náplň práce

Do našeho pražského IT týmu hledáme nového člena, který by se podílel nejen na správě naší stávající IT infrastruktury v několika pobočkách v ČR, ale také na implementacích nových technologií. Hledáme kolegu, který se v IT rychle orientuje a baví ho zkoumat nové produkty a hledat nová řešení zejména na platformách MS Windows, iOS a Android.

Co bude Vaším úkolem:

• podpora uživatelů – helpdesk

• správa počítačových sítí založených převážně na technologiích společnosti Microsoft

• instalace a konfigurace HW, SW (stolní počítače, notebooky, mobilní zařízení / MS Windows, MS Office, iOS, Android, aplikace 3. stran)

• aktivní komunikace s uživateli

• spolupráce na řešení nových IT projektů

Požadujeme• zkušenosti se správou MS Windows (7-10)

• zkušenosti se správou Windows Server (2008-2016)

• znalost MS Office na pokročilé úrovni (správa a podpora verzí 2010-2016)

• znalost TCP/IP a síťových prvků

• angličtina na úrovni čtení odborné dokumentace

• spolehlivost a kreativita

• aktivní přístup k sebevzdělávání

• výhodou zkušenosti se správou MS Exchange 2013 a MS SQL

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• přátelský tým a neformální atmosféru

• různorodé a dynamické prostředí plné výzev

• podporu v dalším vzdělávání v oboru

• kvalitní technické zázemí

• služební automobil i k soukromým účelům

Počet zobrazení nabídky práce: 318             Inzerát IT Administrator vložen: 2018-04-25

Pracovní místo IT Administrator nabízí

Auto Palace Spořilov s.r.o.

    koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, opravy motorových vozidel, pronájem motorových vozidel, provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy, opravy karoserií
poskytování nebo zprostředkování, spotřebitelského úvěru
vedení účetnictví atd

IČO: 48591149

Adresa:
   Na Chodovci 2457/1
   Praha 4
   141 00

Kontakní osoba:   Helena Frühaufová

Tel.: 296574229
Fax.:
Email: kariera@autopalace.cz
Internet: http://www.autopalace.cz/kariera/volne-pozice/