Exekuční specialista

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 45000,-

Náplň práce

Jsme společnost zabývající se nejen vyplácením exekucí, výkupem nemovitostí, poskytováním záloh, ale i realitním obchodem, finančním poradenstvím, stavbou domů, energiemi a interiéry. Chceme touto cestou dát možnost nejen realitním makléřům se zkušeností, ale i začínajícím obchodníkům.
Nabídka je časově omezena. Domluvte si s námi schůzku a přesvědčte se sami.

Požadujemepříjemné vystupování, ochotu učit se, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, základní zkušenosti s PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeFin. podpora v začátcích. Nové vozy značky VW a Audi jako služební vozy.

Počet zobrazení nabídky práce: 1139             Inzerát Exekuční specialista vložen: 2018-05-08

Pracovní místo Exekuční specialista nabízí

Revyre s.r.o.

    V projektu Bidli Poskytujeme zprostředkovatelské služby v oblasti nemovitostí. Jedná se o prodej a odkupy nemovitostí, výstavba domů i bytů, exekuce a dražby s kompletním servisem.

IČO: 25202316

Adresa:
   nám. T.G.Masaryka
   Plzeň
   30100

Kontakní osoba:   Ing. Karel Chval

Tel.: 777666456
Fax.: 777666456
Email: karel.chval@bidli.cz
Internet: www.bidli.cz