Skladník / Řidič VzV

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup:     Plat: 23000,-

Náplň práce

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost stát se součástí úspěšného týmu a posunout svoji kariéru o stupínek výše v dynamicky se rozvíjející společnosti, která se zaměřuje na zákazníky v oblasti automobilového průmyslu.

Nástup možný ihned!

Náplň práce:

. správně uskladňovat + vyskladňovat materiál a hotové výrobky
. vykládat dovezený materiál a svážet ho do skladu
. zavážet linku výrobním materiálem dle požadavků výroby
. připravovat + nakládat hotové výrobky pro expedici

Požadujeme. platný průkaz na VzV výhodou
. praxe na obdobní pozici
. ochotu pracovat ve dvou nebo tří směnném provozu
. dochvilnost a nulovou absenci

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme. atraktivní finanční ohodnocení
. příplatky, bonusy, prémie a jiné benefity...
. stabilní zaměstnání na HPP
. přátelské pracovní prostředí
. možnost přesčasů po domluvě
. týdenní zálohy na mzdu
. příspěvky na vlastní bydlení (po zk. době)
. bezplatní dopravu do / z práce z více míst a měst (Plzeň, Stříbro, Horšovský Týn...)
. obědy / večeře 1x za směnu v kantýně podniku zdarma
v případě potřeby poskytujeme i zvýhodněné ubytování(zaměstnanecké byty)

Počet zobrazení nabídky práce: 915             Inzerát Skladník / Řidič VzV vložen: 2018-08-21

Pracovní místo Skladník / Řidič VzV nabízí

Pavmart PSV, s.r.o.

    Zprostředkování práce a personální poradenství s více než 15-ti let působností na trhu práce.

IČO: 28943441

Adresa:
   Jaselská 65
   Mladá Boleslav
   293 01

Kontakní osoba:   Michaela Gombitová

Tel.: 702 191 075
Fax.:
Email: gombitova@pavmart-psv.cz