Administrativní podpora obchodního týmu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: dohodou    Plat: 30000,-

Náplň práce

*Komunikace se zákazníky po telefonu a přes e-mail
*Administrace objednávek v SAP, ověřování dostupnosti zboží, poskytování základních informací o produktech
*Úzká spolupráce s kolegy z obchodního oddělení i napříč společností
*Různá školení a profesní rozvoj
*Firemní akce pro partnery a zákazníky

Požadujeme*Prozákaznický přístup a komunikační dovednosti
*Spolehlivost a pečlivost
*Dokončená SŠ
*Vítáme zájem o IT produkty
*Plusem je zkušenost na obchodní pozici, jako telefonní operátor nebo v zákaznickém servisu

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme*Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti, kde se ale nebudete nudit
*Kariérní program – podpoříme Váš rozvoj a profesní růst!
*Odpovídající finanční ohodnocení
*Přátelskou a neformální atmosféru v mladém týmu
*Vzdělávání přímo na pracovišti – školení obchodních dovedností, produktová školení, podpora kouče, jazykové kurzy
*Další zaměstnanecké výhody jako bonusové dny dovolené, stravenky, sick days, Multisport kartu, firemní akce atd.

Životopis zasílejte naklara.loblova@techdata.com

Počet zobrazení nabídky práce: 248             Inzerát Administrativní podpora obchodního týmu vložen: 2018-06-12

Pracovní místo Administrativní podpora obchodního týmu nabízí

Tech Data Distribution s.r.o.

    Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě.

IČO: 40767701

Adresa:
   Líbalova 2348/1, Chodov
   Praha 4
   14900

Kontakní osoba:   Petková Tereza Kateřina

Tel.: 373727103
Fax.:
Email: prace@techdata.com
Internet: www.techdata.cz