Recepčni/asistentka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: 1.6.2018.    Plat: dohodou

Náplň práce

Co vás čeká
Do mladého a přátelského kolektivu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici
recepčni/ asistentka/ asistent
Jsme zavedená soukroma stomatologická ordinace s dlouholetou praxí v centru Prahy. Poskytujeme komplexní stomatologické služby v příjemném a klidném prostředí.

PožadujemeJaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• Uchazeč/ka by měl/a ovladat praci s PC textový editor (Word) a tabulkový procesor (Excel).
• denní komunikace se zákazníky (email + telefon)
• Zkušenosti na asistentské pozici nebo v administrativě
• Výborné organizační schopnosti
• Spolehlivost, příjemné vystupování, samostatnost, časovou flexibilitu a slušnost,komunikační a prezentační dovednosti.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina, němčina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo vám můžeme nabídnout
Nabizime:

• prace na HPP
• moderní vybavení, příjemné prostředí, milý a odborně zdatný personal.
• stabilní a perspektivní zaměstnání v stále se rozvíjející společnosti.
• dbáme o spokojenost našich zaměstnanců, proto jim poskytujeme tyto zaměstnanecké benefity : Stravenky a multisport kartu.
• Osobní benefity
• možnost dotací na vzdělávací aktivity týkající se práce, kterou dělají.
• realizujeme společenské akce, obědy a firemní večírky.
• lidský přístup a příjemný kolektiv
• Pracovni doba je na smeny od 8:00-16:00 a odpoledni od 12:00-20:00
• nástup možný ihned

Počet zobrazení nabídky práce: 501             Inzerát Recepčni/asistentka vložen: 2018-05-31

Pracovní místo Recepčni/asistentka nabízí

Stomatologická ordinace Magic Smile

Předmět podnikání:
    Poskytování zdravotních služeb

IČO: 24254681

Adresa:
   Karlovo nam. 292/15
   Praha 2
   12000

Kontakní osoba:   Daria Kapular

Tel.:
Fax.:
Email: daria.kapular@magicsmile.cz
Internet: magicsmile.cz