ANIMÁTOR V HOTELU - ŠPANĚLSKO

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: management    Nástup:     Plat: 23000,-

Náplň práce

JSI PŘIPRAVEN NA SLUNÍČKO, ZÁBAVU, PLÁŽE, AKCE?
CHCEŠ SI PRODLOUŽIT LÉTO?

Chceš cestovat bez rizika? Staň se nezávislým a získej zkušenosti mimo domov se zaměstnáním, ke kterému patří ubytování, strava, výplata, pojištění a garance práce.

Naučit se jazyky v mezinárodním týmu? Můžeš žít a pracovat se svými vrstevníky z celé Evropy.
Proměnit zábavu ve svou práci? Dělej to, co tě baví. Sportuj, tancuj a potkávej turisty všude, kde tě napadne.

Objev, že nemáš žádné hranice. Nikdo učený z nebe nespadl. Získáš důvěru v sebe, naučíš se pracovat v týmu a umět se rozhodnout. Uvidíš, že dokážeš dělat věci, o kterých bys dříve pochyboval.

Lidé na prázdninách jsou vždy na správné vlně, což činí práci opravdu zábavnou.
TY budeš ten, kdo jim pomůže prožít nezapomenutelné prázdniny!

PožadujemeNěco o tobě:
• máš více než 18 let
• máš rád/a děti, teenagery a dospělé
• jsi týmový hráč
• mluvíš alespoň jedním cizím jazykem (nejlépe dvěma)
• máš rád nové zkušenosti
• jsi připraven se učit a bavit se
• máš čas vycestovat na 4 - 12 měsíců (nástup v září, říjnu nebo listopadu)

TAK VÍTEJ VE SVĚTĚ ANIMACE!

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• čistý měsíční příjem 870 – 1130 EUR netto měsíčně (podle zkušeností)
• stravu a nápoje v hotelu zdarma (plná penze)
• ubytování v hotelu, případně v apartmánech poblíž zdarma
• destinace na zimní sezónu 2018/2019: Kanárske ostrovy - Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Fuerteventura, La Palma
• sociální a zdravotní pojištění
• práce v mezinárodním týmu v pěkném prostředí u moře
• nové kontakty
• zlepšení jazykových znalostí

JSI-LI PŘIPRAVEN NA NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ, DEJ NÁM O SOBĚ VĚDĚT.

Jak na to:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj se v naši databázi na www.prostaff.cz
• absolvuj skype pohovor se španělskym zaměstnavatelem
• pokud si tě vyberou, bališ kufry a jdeš animovat do Španělska

Těšíme se na Tebe!

Více info na www.prostaff.cz.

Počet zobrazení nabídky práce: 226             Inzerát ANIMÁTOR V HOTELU - ŠPANĚLSKO vložen: 2018-10-15

Pracovní místo ANIMÁTOR V HOTELU - ŠPANĚLSKO nabízí

Agentúra PRO-STAFF, s.r.o

    Agentúra PRO-STAFF s.r.o. je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu.

IČO: 36724068

Adresa:
   Seberiniho 9
   Bratislava
   82103

Kontakní osoba:   Eva Grešová

Tel.: +420 776 558 203
Fax.:
Email: info@prostaff.cz
Internet: www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/