Specialista správy pohledávek

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: 26000,-

Náplň práce

- správa a vymáhání portfolia přidělených pohledávek v rámci mimosoudního vymáhání a dědického řízení
- aktivní komunikace s dlužníky, dědici (telefonická, písemná)
- komunikace se soudy, advokátní kanceláří, exekutory
- koordinace spolupráce mezi Věřitelem a Advokátní kanceláří
- vedení agendy archivu - práce se spisovou dokumentací - archivace a manipulace se spisovou dokumentací, příprava spisové dokumentace k vyřazení
- archivace cenných papírů (směnek)
- vedení agendy došlých plateb
- vyhledávání nepřiřazených plateb
- reporting pro věřitele
- administrativní činnost (zpracovávání došlé i odchozí pošty)
- zajištění chodu recepce

Požadujeme- vynikající komunikační schopnosti
- příjemný hlasový projev
- samostatnost, zodpovědnost, rychlé a logické uvažování
- schopnost učit se a přijímat nové informace
- dobrá znalost práce na PC (MC Word, Excel, Internet)
- odolnost vůči stresu

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- zázemí stabilní společnosti
- práci na hlavní, možné i zkrácený pracovní poměr (smlouva na dobu určitou pro první rok)
- příspěvek na stravování
- nápoje zdarma
- karta volnočasových zaměstnaneckých benefitů
- pružná pracovní doba

Počet zobrazení nabídky práce: 275             Inzerát Specialista správy pohledávek vložen: 2018-08-08

Pracovní místo Specialista správy pohledávek nabízí

Český inkasní servis, spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    vymáhání pohledávek

IČO: 27046751

Adresa:
   Václavské náměstí 808/66
   Praha 1
   11000

Kontakní osoba:   Zora Přibylová

Tel.: 736784294
Fax.:
Email: pribylovaz@inkasniservis.cz