Projektový manažer – podpora řízení vývoje Škoda

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: management    Nástup: 20.8.    Plat: 50000,-

Náplň práce

Co vás čeká

•Aktivní účast při vývoji nových vozů (SUV, Octavia)
•Komunikace s partnery z oddělení napříč celou firmou
•Zpracování termínových plánů a kontrola dodržování pro projekty vozů
•Zpracování a aktualizace technických popisů výrobků pro projekty vozů
•Vypracovávání analýz materiálových nákladů, srovnání s konkurencí a vypracování návrhů opatření na jejich redukci
•Sběr dat vývojových nákladů a jejich analýzy
•Vypracovávání úkolů z jednání
•Účast a zastupování v řídících výborech (SETech)
•Uvolňování agregátů/trhů
•Zpracování reportů pro pilotní halu
•Zpracování připomínek z Katalogu závad předsériových vozů
•Zpracovávání podkladů a reportů pro Náběhový tým
•Doprovod změnového řízení

Požadujeme•VŠ, případně SŠ technického směru
•Zkušenosti s vedením projektů v automotive
•Technická znalost automobilu a jeho částí
•Aktivní znalost německého a anglického jazyka
•Aktivní znalost PC, výborná znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
•Týmový hráč, ochota vzdělávat se, flexibilita, kreativita, otevřený přístup

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně: angličtina, němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeDobrou práci, která Vás bude naplňovat.
Jednání s respektem a úctou.
Fair mzdu od 50 000 Kč dle zkušeností.
Zajištění veškerých podmínek potřebných k osobnímu růstu,
dalším vzděláváním a otevřeným dialogem s Vámi.
Přístup k veškerým informacím potřebných pro Vaše rozhodování.
Kariérní postup, možnost vytvořit si vlastní tým, aktivní účast na růstu firmy.
Individuální přístup v prostředí malé firmy.
Další zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky, motivační programy, bonus a jiné.

Počet zobrazení nabídky práce: 277             Inzerát Projektový manažer – podpora řízení vývoje Škoda vložen: 2018-11-09

Pracovní místo Projektový manažer – podpora řízení vývoje Škoda nabízí

brm s.r.o.

    Jsme stabilní česká společnost specializující se na dodávky odborných, organizačních a administrativních služeb především v oblasti automotive.

IČO: 25788787

Adresa:
   Rohatsko 88
   Dolní Bousov
   29404

Kontakní osoba:   Jaromír Bartoš

Tel.: 326736541
Fax.:
Email: servis@brm.cz
Internet: www.brm.cz