Projektový Manažer (vhodné i pro absolventy)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: 01/10/2018    Plat: 28000,-

Náplň práce

Malá, stabilní společnost se sídlem v centru Prahy - působící v oblasti vzdělávání dospělých a poradenství - hledá nového kolegu/kolegyni do svých řad pro realizaci mezinárodních projektů realizovaných zejména v rámci programu ERASMUS+ popř. dalších komunitárních programů EK.

Náplň práce:
- komunikace se zahraničními projektovými partnery,
- komunikace s klienty,
- překlady podkladových materiálů včetně finálních výstupů projektů (AJ – ČJ, ČJ – AJ!!!),
- vedení projektové agendy, časové a finanční plánování, celková administrace projektů, zpracovávání průběžného a závěrečného výkaznictví,
- návrh a zpracování nových projektových záměrů a žádostí,
- zpracovávání analytických výzkumných prací v rámci realizace různých šetření apod.

PožadujemePožadujeme:
- vzdělání VŠ/SŠ (pedagogické či ekonomické zaměření výhodou nikoliv podmínkou) – vhodné i pro čerstvé absolventy,
- perfektní znalost anglického jazyka slovem i písmen,
- PC gramotnost (především MS Office)
- časovou flexibilitu (předpokládají se zahraniční služební cesty),
- řidičský průkaz sk. B,
- samostatnost,
- zodpovědnost,
- komunikativnost.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: Perfektní znalost anglického jazyka slovem i písmen (překlady v rámci realizace mezinárodních projektů)

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme:
- flexibilitu malé stabilní firmy,
- odpovídající platové ohodnocení + bonusy,
- mobilní telefon k osobnímu použití,
- firemní notebook,
- pružná pracovní doba,
- stravenky v nominální hodnotě 100,00 Kč
- příspěvek na důchodové pojištění,
- zdravotní volno,
- týden placené dovolené navíc.

Životopis zasílejte najakub.skaba@i2000.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 103             Inzerát Projektový Manažer (vhodné i pro absolventy) vložen: 2018-09-11

Pracovní místo Projektový Manažer (vhodné i pro absolventy) nabízí

INSTITUT INPRO, a.s.

    Vzdělávací, poradenská a obchodní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti vzdělávání dospělých a poradenství.

IČO: 25133942

Adresa:
   Samcova 1
   Praha 1
   11000

Kontakní osoba:   Jakub Škába

Tel.: +420222316068
Fax.: +420222316267
Email: jakub.skaba@i2000.cz
Internet: www.i2000.cz