Rozpočtář/ka, přípravář/ka staveb

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: management    Nástup: 1.10.2018    Plat: dohodou

Náplň práce

Kalkulace nabídkových cen stavebních prací do výběrových řízení.
Tvorba výkazů výměr stavebních prací s prohlídkou a příp.zaměř.staveniště.
Poptávání a zajišťování subdodávek stavebního materiálu.
Administrativní vedení realizovaných zakázek.
Příprava dokumentace k předání hotového stavebního díla včetně vyhotovení dokumentace skutečného provedení.
Koordinace a spolupráce s kolegy zajišťující realizace staveb.
Komunikace s investory a subdodavateli.

Požadujeme- znalost MS Excel, MS Word, KROS
- AutoCad - výhodou
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- ochotu učit se novým věcem

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- odpovídající platové ohodnocení - výše dle praxe a zkušeností;
- zázemí stabilní české společnosti;
- práci na hlavní pracovní poměr s možností upravené pracovní doby;
- přátelské prostředí v dlouhodobě fungujícím pracovním týmu;

Počet zobrazení nabídky práce: 178             Inzerát Rozpočtář/ka, přípravář/ka staveb vložen: 2018-10-11

Pracovní místo Rozpočtář/ka, přípravář/ka staveb nabízí

HALKO stavební společnost, s.r.o.

    provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování

IČO: 43090150

Adresa:
   Nová Ves I, Václavské náměstí 28
   Kolín 2
   280 02

Kontakní osoba:   Ing. Jana Friedrichová

Tel.: 777 299 856
Fax.: 321 762 112
Email: halko@halko-sro.cz