Přípravář / rozpočtář/ nákupčí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: management    Nástup: 11/2018    Plat: dohodou

Náplň práce

Segment v oblasti úpravy a filtrace vody, odpadních vod, TZB a energetiky.
Pracovní nasazení odpovídá kultuře firmy - „umíme, chceme, nebojíme se výzev, máme výsledky“.

Hledáme aktivního, odolného a systematického přípraváře a rozpočtáře/ nákupčího, který pečlivě a s přehledem kalkuluje přípravnou část projektu vč. harmonogramu. Následně zvládá sestavovat rozpočet, vybírá a jedná s dodavateli, provádí poptávková řízení, sleduje termíny a ošetřuje patřičné smlouvy. Přirozeně dokáže reprezentovat firmu a utvářet odpovídající PR svým chováním. Dokáže číst technické výkresy a komunikovat s projektanty, konstruktéry.
Zvládá pracovat samostatně i řešit situace také ve spolupráci s týmem.

Požadujemezásadovost
efektivita

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímevýborné technické zázemí
sdílné a tvořivé pracovní prostředí
fixní měsíční plat a netradiční prémiové odměny i nadstandardní benefity
plný úvazek, flexibilní pracovní doba, možnost varianty home office

Životopis zasílejte namonika.karaskova@aquarex.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 51             Inzerát Přípravář / rozpočtář/ nákupčí vložen: 2018-10-01

Pracovní místo Přípravář / rozpočtář/ nákupčí nabízí

Aquarex WATERPROFIT s. r. o.

Předmět podnikání:
    Technologické zařízení budov

IČO: 29223610

Adresa:
   Průmyslová 1153
   Uherské Hradiště
   68601

Kontakní osoba:   Monika Karásková

Tel.: 602278349
Fax.:
Email: monika.karaskova@aquarex.cz
Internet: www.aquarex.cz