Finanční specialista

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: dohodou    Plat: 35000,-

Náplň práce

Největší finanční skupina na trhu, Generali Pojišťovna a.s., hledá aktivní posilu do úspěšného týmu. Povedeš jednání s klienty a budeš navrhovat a vytvářet řešení jejich požadavků.

PožadujemePožadujeme aktivní přístup, chuť být leaderem v oblasti financí. Práce na PC. Trestní bezúhonnost.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeKomplexní školení a vzdělávání zdarma. Moderní zázemí a profesionální podpora týmu. Pokud nemáš zkušenosti, vše se s námi postupně naučíš. Široké portfolio nejmodernějších produktů. Pracovní dobu si řídíš sám.

Životopis zasílejte napetr.kopacik@generali.com

Počet zobrazení nabídky práce: 37             Inzerát Finanční specialista vložen: 2018-10-09

Pracovní místo Finanční specialista nabízí

Petr Kopáčik, manažer obchodní skupiny

Předmět podnikání:
    zprostředkování obchodu

IČO: 60992387

Adresa:
   Struhlovsko 1214
   Hranice
   75301

Kontakní osoba:   Petr Kopáčik

Tel.: 605268064
Fax.:
Email: petr.kopacik@generali.com
Internet: generali.cz