Driver Taxi Uber taxify

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: 25.01.19    Plat: 90000,-

Náplň práce

Connection to UBER / Taxify and other taxi aggregators without intermediaries ! Flash Taxi Company invites drivers to fulfill orders for the transport of passengers and baggage.
Our company is engaged in connecting to a taxi since 2014!
We connect you to the system absolutely free of charge, without collateral and contributions, our drivers work with a zero balance. We offer low commission!
Connecting to taxi aggregators on the most favorable conditions on the day of the application!
Possible to rent a car.
You will receive your earnings on a bank card without delay, withdrawal of non-cash funds will be made as soon as possible.
A huge stream of orders, minimal downtime, free schedule, around the clock support friendly and responsive dispatchers. Individual approach to each driver! Connect to UBER and other taxi aggregators without intermediaries!
Become part of our team, call, come! +420 770 653 371 WhatsApp

PožadujemeYou must be at least 21 years old.
Licensed to drive in the US for at least one year, or three years if you're under age 23.
Have access to a 4-door vehicle that is 10 years old or newer (in most cities) ...
In-state auto insurance with your name on the policy.
In-state driver's license.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeSpojení se společností UBER / Taxify a dalšími agregátory taxíků bez zprostředkovatelů. Společnost Flash Taxi vyzývá řidiče k plnění objednávek na přepravu cestujících a zavazadel.
Naše společnost se od roku 2014 zapojí do taxíku!
Připojíme vás k systému zcela zdarma, bez záruky a příspěvků, naši řidiči pracují s nulovou rovnováhou. Nabízíme nízkou provizi!
Připojení k agregátům taxi za nejvýhodnějších podmínek v den aplikace!
Možno pronajmout auto.
Vaše příjmy na bankovní kartě obdržíte bez zbytečného odkladu, a to co nejdříve.
Obrovský proud objednávek, minimální prostoje, volný plán, nepřetržitě podporují přátelské a citlivé dispečery. Individuální přístup ke každému řidiči! Spojte se s UBER a dalšími agregátory taxi bez zprostředkovatelů!
Staňte se součástí našeho týmu, zavolejte, pojďte! +420 770 653 371 WhatsApp

Počet zobrazení nabídky práce: 183             Inzerát Driver Taxi Uber taxify vložen: 2019-01-23

Pracovní místo Driver Taxi Uber taxify nabízí

Flash Taxi

Předmět podnikání:
    služeb

IČO: 07503415

Adresa:
   Pitterova 2855/7
   Praha
   130 00

Kontakní osoba:   Grigor

Tel.: +420 228-886-087
Fax.:
Email: flashtaxi103@gmail.com
Internet: b24-ctls8n.bitrix24.site