Rozpočtář, přípravář elektro

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: management    Nástup: 1.3.2019    Plat: 50000,-

Náplň práce

Kontrola projektové dokumentace, jednání s dodavateli, oceňování elektromontážních prací a technická příprava pro montáže. Pracovník pracuje na PC, vytváří výkazy, se kterými pracuje, oceňuje jednotlivé položky dle předem daného klíče, případně po dohodě s dodavateli a po dohodě s vedoucím pracovníkem. Následně pak v průběhu následující montáže spolupracuje s mistry a stavbyvedoucími elektro a poskytuje informace v průběhu přípravy získané. Jde o práci týmovou v kanceláři.

PožadujemeZkušenosti jsou výhodou. Přijmeme i čerstvé absolventy a zaučíme.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímePráci v příjemném kolektivu za výhodných platových podmínek. Profesní růst. Plat je přímo odvislý od získaných zkušeností. Nabízíme 13.plat ve výši průměrného platu, roční odměny, 25 dní dovolené. Zajištění nebo náhrada cestovních nákladů. Příspěvek na stravu ve výši 100Kč denně. Mobilní telefon s umožněním využití i pro soukromé účely. Firma zajišťuje během roku aktivity, které jsou zaměstnancům nabízeny pro zotavení a navázání vzájemných vztahů mezi zaměstnanci.

Počet zobrazení nabídky práce: 88             Inzerát Rozpočtář, přípravář elektro vložen: 2019-02-07

Pracovní místo Rozpočtář, přípravář elektro nabízí

MPS - elektroinstalace, a.s.

Předmět podnikání:
    Elektroinstalace

IČO: 28928822

Adresa:
   Králova 279/9
   Brno
   61600

Kontakní osoba:   Lumír Michna

Tel.: 606723811
Fax.:
Email: michna@mpse.cz
Internet: mpse.cz