mistr elektro

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: 1.3.2019    Plat: 50000,-

Náplň práce

Řízení a koordinace elektro prací na stavbách a zakázkách. Jednání s vedením staveb, ostatními navazujícími profesemi a řízení postupu elektro prací přímo na stavbách. Jednání s projektanty a řešení technických problémů v průběhu montáží vzniklých. Kontrola kvality a úplnosti jednotlivých elektro prací a vyhotovování požadavků na materiál a dodávky.

PožadujemeZkušenosti výhodou. Čerstvé absolventy lze zařadit do programu profesního růstu, díky němuž by postupně zkušenosti získal a následně dosáhl této profese.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeSamostatnou odbornou řídící práci. Výhodné platební podmínky, podíl na ekonomickém výsledku zakázek. 13.plat, roční odměny, 25 dní dovolenou, služební vůz, který je možno využívat i na soukromé účely, mobilní telefon s možností využití pro soukromé účely. Firma hradí cestovní náklady a stravné v plné výši. Práce na stavbách je převážně od pondělí do čtvrtka. Je tedy zaměstnanci umožněn třídenní víkend. Firma organizuje aktivity, které nabízí zaměstnancům pro zotavenou a upevnění týmového ducha. Možnost kariérního růstu.

Počet zobrazení nabídky práce: 482             Inzerát mistr elektro vložen: 2019-02-07

Pracovní místo mistr elektro nabízí

MPS - elektroinstalace, a.s.

Předmět podnikání:
    Elektroinstalace

IČO: 28928822

Adresa:
   Králova 279/9
   Brno
   61600

Kontakní osoba:   Lumír Michna

Tel.: 606723811
Fax.:
Email: michna@mpse.cz
Internet: mpse.cz