HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz
        
Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Kontrola pracovní smlouvy IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing    

mistr elektro

 

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: 1.3.2019    Plat: 50000,-
 

  

Náplň práce

Řízení a koordinace elektro prací na stavbách a zakázkách. Jednání s vedením staveb, ostatními navazujícími profesemi a řízení postupu elektro prací přímo na stavbách. Jednání s projektanty a řešení technických problémů v průběhu montáží vzniklých. Kontrola kvality a úplnosti jednotlivých elektro prací a vyhotovování požadavků na materiál a dodávky.
  
PožadujemeZkušenosti výhodou. Čerstvé absolventy lze zařadit do programu profesního růstu, díky němuž by postupně zkušenosti získal a následně dosáhl této profese.
  
Vzdělání
  
Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:
  
Řidičský průkaz
  
NabízímeSamostatnou odbornou řídící práci. Výhodné platební podmínky, podíl na ekonomickém výsledku zakázek. 13.plat, roční odměny, 25 dní dovolenou, služební vůz, který je možno využívat i na soukromé účely, mobilní telefon s možností využití pro soukromé účely. Firma hradí cestovní náklady a stravné v plné výši. Práce na stavbách je převážně od pondělí do čtvrtka. Je tedy zaměstnanci umožněn třídenní víkend. Firma organizuje aktivity, které nabízí zaměstnancům pro zotavenou a upevnění týmového ducha. Možnost kariérního růstu.
  
  

Počet zobrazení nabídky práce: 2925             Inzerát mistr elektro vložen: 2019-02-07
 

 
Pracovní místo mistr elektro nabízí
 
 

MPS - elektroinstalace, a.s.

 
 
Předmět podnikání:
    Elektroinstalace
 
IČO: 28928822
 
Adresa:
   Králova 279/9
   Brno
   61600

 
Kontakní osoba:   Lumír Michna
 
Tel.: 606723811
Fax.:
Email: michna@mpse.cz
Internet: mpse.cz
 


    


© Hledám Práci.cz - personální server

www.hledampraci.cz
E-mail: personalni-server@hledampraci.cz
všechna práva vyhrazena