POHODOVÁ PRÁCE V KANCELÁŘI BEZ PRAXE-i 40.000 Kč/m

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup:     Plat: 40000,-

Náplň práce

Rozšiřujeme naše řady o nové kolegy, kteří hledají pohodovou práci v přátelském kolektivu, a mají zájem pracovat s lidmi, telefonovat a učit se nové věci z oblasti telemarketingu.

V našem call centru v Holešovicích budete telefonicky kontaktovat stávající i nové klienty s nabídkou zajímavého zboží a nových služeb na českém trhu. Náplní práce je i zpracovávání jednoduché administrativy na počítači. Předchozí zkušenosti ani praxi nevyžadujeme, v rámci pracovní doby Vám poskytneme placené školení. Během 14 dní Vás perfektně zaškolíme a udělat z Vás profíka. :-)

PožadujemePožadujeme od Vás:
* Český jazyk na úrovní rodilého mluvčího.
* Chuť telefonovat.
* Schopnost hrát si s hlasem a intonací.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeU nás získáte:
* zajímavou fyzicky nenáročnou práci
* zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností
* báječnou praxi nejen do životopisu, ale i do života
* jistotu fixní mzdy s neomezenými provizemi za uzavřené objednávky po telefonu
* průměrnou měsíční mzdu ve výši 35.000 Kč
* možnost výběru směn - ranní, odpolední, sobotní směny
* mnoho benefitů: občerstvení na pracovišti + relax zóna + free wi-fi + dotované masáže přímo na pracovišti + zdarma fit centrum se saunou a stolní fotbálek a spoustu dalšího.
* moderní kanceláře v Holešovicích v blízkosti metra Nádraží Holešovice a Vltavská
* Odměnu za doporučení nového kolegy 3 000 Kč

V případě zájmu nám zašlete email nebo nám zavolejte a domluvíme si termín výběrového řízení. Těšíme se na vaše reakce. :-) Denisa a Petra

Počet zobrazení nabídky práce: 454             Inzerát POHODOVÁ PRÁCE V KANCELÁŘI BEZ PRAXE-i 40.000 Kč/m vložen: 2019-05-17

Pracovní místo POHODOVÁ PRÁCE V KANCELÁŘI BEZ PRAXE-i 40.000 Kč/m nabízí

FORMICA Group, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Telemarketingová a marketingová společnost

IČO: 26155231

Adresa:
   Dělnická 213/12
   Praha
   17000

Kontakní osoba:   Petra Recová

Tel.: +420724567151
Fax.:
Email: nabor@formicagroup.cz
Internet: www.formicagroup.cz