Realitní makléř/makléřka

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 15.3.2019    Plat: dohodou

Náplň práce

Zajímá Vás práce realitního poradce (makléře)? Pokud ano a jste přesvědčeni, že by Vás tato práce bavila, splňujete předpoklady pro její výkon a chtěli byste se o možnostech takové práce, resp. spolupráce dozvědět více, ozvěte se! https://d49-a.sdn.szn.cz/d_49/c_img_E_G/nqfFqH.jpeg Právě teď hledáme šikovné a schopné kolegy do nedávno otevřené realitní kanceláře Arealitymorava v Šumperku! V případě zájmu se můžete obrátit také přímo na manažera této pobočky p. Vladimíra Valoucha - tel.: 733 644 665, e-mail: valouch@arealityvysocina.cz

Požadujeme - vhodné i pro absolventy bez zkušeností
- zkušenosti z obchodní činnosti výhodou
- nerozhoduje dosažené vzdělání, ale chuť pracovat a vzdělávat se
- pro bezproblémový start kariéry předpokládáme vlastní automobil, tel. a pc

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina, němčina, ruština,
- jiné:

Řidičský průkazA B

Nabízíme - pružnou pracovní dobu
- zaškolení ZDARMA
- práci pod patronátem manažera pobočky po dobu prvních 3-6 měsíců
- prakticky neomezený příjem
- zázemí a KNOW-HOW ryze české firmy, která se na realitní trhu pohybuje již od r. 1992!
- možnost být u zrodu a rozvoje nové pobočky!
- zvýhodněné mobilní i datové tarify!

Životopis zasílejte navalouch@arealityvysocina.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 598             Inzerát Realitní makléř/makléřka vložen: 2019-03-06

Pracovní místo Realitní makléř/makléřka nabízí

Areality Morava s.r.o.

Předmět podnikání:
    Truhlářství, podlahářství
Zednictví
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 04172990

Adresa:
   Žižkova 2840/1
   Šumperk
   787 01

Kontakní osoba:   Vladimír Valouch

Tel.: 733644665
Fax.:
Email: vladimir.valouch@seznam.cz
Internet: https://www.arealityvysocina.cz/kontakt/areality-morava-sumperk-4