Analytik/čka informačního systému

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned/dle dohody    Plat: 50000,-

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, z oblasti bankovního sektoru a pojišťovnictví, v současné době exkluzivně obsazujeme pozici Analytik/čka informačního systému.

• Spolupráce při vývoji informačních systémů
• Analýza uživatelských požadavků pro klíčové aplikace
• Tvorba technických specifikací s dodavateli
• Kontrola výstupů, testování, akceptaci
• Koordinace business požadavků a jejich prioritizace
• Modelace a optimalizace procesů
• Spolupráce s externími dodavateli IS
• Komunikace s uživateli, podpora uživatelů

Požadujeme• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku, matematiku, ekonomii, pojišťovnictví, příp. technického charakteru
• Předchozí zkušenost na obdobné IT analytické pozici ideálně 2 – 5 let
• Zkušenost s vývojem databázových systémů výhodou
• Znalost SQL, zkušenost s používáním Enterprise Architect, případně UML výhodou
• Angličtina – středně pokročilá slovem i písmem (zapojení do projektů v rámci skupiny VIG)
• Znalost MS Office, logické a analytické myšlení, kreativita, příjemné vystupování
• Flexibilita, samostatnost a zodpovědnost
• Schopnost práce v týmu, velmi dobré komunikační dovednosti
• Řidičský průkaz skup. B

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
• Příjemné a moderní pracovní prostředí
• Možnost odborného a kariérního růstu
• Odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
• Motivující pracovní ohodnocení a propracovaný program zaměstnaneckých výhod

Počet zobrazení nabídky práce: 348             Inzerát Analytik/čka informačního systému vložen: 2019-05-03

Pracovní místo Analytik/čka informačního systému nabízí

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Gabriela Blodková

Tel.: 777219801
Fax.:
Email: blodkova@billancpartners.com