Právník / právnička úřadu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: lidské zdroje/personalistika    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Profil společnosti:
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Tajemník Městského úřadu Orlová vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

Právník/-čka/ úřadu.

Zaměstnavatel: Město Orlová se sídlem Osvobození 796, 735 14 Orlová-Lutyně

Náplň práce:
Druh práce:
• komplexní výkon právních činností v oblasti veřejné správy včetně zastupování města před soudy a státními orgány

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám:
• strukturovaný životopis
• čestné prohlášení, že zájemce nemá záznam v Rejstříku trestů (výpis bude požadován až v případě přijetí), u cizích státních příslušníků obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
• kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: dagmar.vankova@muor.cz

Platnost inzerátu končí 30. 4. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

PožadujemePředpoklady pro vznik pracovního poměru:
• VŠ vzdělání v magisterském studijním programu – obor „právo“
• praxe ve státní správě nebo samosprávě výhodou
• pracovní pozice je vhodná i pro začínající právníky
• časová flexibilita, komunikativnost a asertivita
• uživatelská znalost práce na PC – WORD, EXCEL
• řidičský průkaz sk. B

Místo práce: město Orlová a obce jejího správního obvodu, tj. město Petřvald a obec Doubrava

Termín nástupu: dle dohody

Přihláška musí obsahovat tyto údaje o uchazeči:
• jméno, příjmení a titul
• datum a místo narození
• státní příslušnost
• místo trvalého pobytu
• číslo OP nebo číslo dokladu o povolení k pobytu na území ČR
• datum a podpis

Způsob a lhůta podání přihlášky:
• termín pro podání přihlášky: 30. 4. 2019
• předpokládaný nástup: dle dohody

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• doba výkonu práce: doba neurčitá
• platové zařazení: 11. platová třída (rozpětí základního platového tarifu podle délky praxe, výše platu cca 30 tis – 40 tis. Kč) v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě a nařízením vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, v platném znění, možnost postupného přiznání osobního příplatku dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů
• práci u stabilního zaměstnavatele
• dovolenou 5 týdnů
• příspěvek na stravování
• příspěvek na dovolenou
• možnost zvyšování kvalifikace
• příspěvek na důchodové připojištění
• pružnou pracovní dobu

Počet zobrazení nabídky práce: 229             Inzerát Právník / právnička úřadu vložen: 2019-05-20

Pracovní místo Právník / právnička úřadu nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz