Technická podpora - IMI Precision Engin. Žamberk

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 3.2.2020    Plat: dohodou

Náplň práce

•Technická podpora zákazníkům, tvorba cenových nabídek včetně termínů dodání
•Zakládání nových karet zboží do systému S4S
•Lustrace a založení nového zákazníka do systému S4S
•Zajištění a evidence zpětných reakcí na nabídky
•Aktualizace seznamu neaktivních zákazníků
•Aktualizace databáze zboží
•Ostatní úkoly zadané nadřízeným

PožadujemePožadovaná zvláštní kvalifikace

•Středoškolské vzdělání (výhodou vzdělání technického směru strojírenství/elektrotechnika)
•Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
•Komunikativní znalost AJ
•Znalost MS Office, (v současnosti používaný Soft-4-Sales, JD Edwards)
•Řidičský průkaz skupiny B

Požadavky na pracovní chování a osobnostní vybavenost

•Samostatnost, výkonnost, orientace na zákazníka
•Ochota učit se
•Proaktivita a schopnost týmové spolupráce
•Schopnost sebereflexe

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina, němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme

•Pružná pracovní doba
•Zázemí v rekonstruované budově, příjemná atmosféra (stabilní a vstřícný kolektiv)
•Firemní vzdělávání v rámci pracovní pozice
•Naší prioritou je spokojený a motivovaný zaměstnance

Benefity/Odměny
•Dovolená 5 týdnů
•Stravenky/příspěvek na stravování
•Roční odměna
•Balíčky pro zaměstnance “šitý na míru”, nápoje zdarma
•Odměny k významným životním událostem

Životopis zasílejte namartina.doskocilova@imi-precision.com

Počet zobrazení nabídky práce: 263             Inzerát Technická podpora - IMI Precision Engin. Žamberk vložen: 2020-01-06

Pracovní místo Technická podpora - IMI Precision Engin. Žamberk nabízí

IMI International s.r.o.

    Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel.
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 a 3 živnostenského zákona

IČO: 25692089

Adresa:
   Central Trade Park D1 1573
   Humpolec
   39601

Kontakní osoba:   Ing. Martina Doskočilová

Tel.: 727 910 035
Fax.:
Email: martina.doskocilova@imi-precision.com
Internet: www.imi-precision.com