Marketingový manažer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: management    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

V RESPILONu pomáháme lidem žít lepší a zdravější život pomocí nanovlákenných produktů. Do našeho týmu hledáme kreativního Marketingového manažera, který svými dovednostmi pomůže nastavit a zajistit prezentaci firmy s jedinečnými produkty. Hledáme člověka, který umí zabrat a nečeká pouze na zadané úkoly, ale jde jim naproti!

Co bude Vaší denní náplní? Spolupráce na propagaci v sektoru B2C. Příprava podkladů k aktivitám v sektoru B2B. Součinnost s PR oddělením. Spolupráce s externími subdodavateli služeb.

PožadujemeCo potřebujeme od Vás? Všeobecný rozhled v oblasti marketingu a nových trendů. Zkušenosti s nastavováním marketingových strategií. Schopnost zvládat více úkolů najednou. Aktivní angličtinu na úrovni B1/B2.

Náš tým se těší na parťáka či parťačku s týmovým duchem a se zápalem pro podporu růstu firmy. Pokud hledáte příležitost k využití Vašich zkušeností a nebojíte se dělat rozhodnutí, pak se ozvěte naší personalistce na hr@respilon.com

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Životopis zasílejte nahr@respilon.com

Počet zobrazení nabídky práce: 1188             Inzerát Marketingový manažer vložen: 2020-08-05

Pracovní místo Marketingový manažer nabízí

RESPILON Group s.r.o.

Předmět podnikání:
    nanovlákna
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 29245770

Adresa:
   Cejl 480/12
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Jana Jursová

Tel.:
Fax.:
Email: j.jursova@respilon.com