Vedlejší činnost z domova - pozice WELLNESS COACH

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Náplň činnosti:

Sestavování programů klientům (Stravovací plány, Analýza stavby těla, apod.)
Komunikace se zákazníky/ klientský servis
Rozvoj firmy
Organizace obchodu
Našim spolupracovníkům nabízíme:
Odpovídající zaškolení a další osobní rozvoj
Práci v zajímavém a perspektivním oboru
Práci v týmu pozitivních lidí
Motivující plán odměn
Práci vykonávanou z domova = flexibilní pracovní doba

PožadujemePožadujeme:

Minimální věk 21 let
Přirozenou inteligenci
Minimálně středoškolské vzdělání
Komunikativnost
Schopnost samostatné činnosti
Není vhodné jako krátkodobá brigáda – preferujeme dlouhodobou spolupráci

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabídka:
Po několika letech na trhu máme jasné výsledky u lidí z nejrůznějších oborů, což dokazuje, že bez ohledu na to, v jakém oboru pracujete a v jaké jste momentálně situaci, se zde můžete zapracovat.
Jedná se o obchod, který můžete realizovat z domova, prostřednictvím speciálního online systému, který na internetu provozujeme. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Ke komunikaci s klienty a obchodními partnery využíváme nejnovější komunikační technologie, díky kterým je možné:

Pracovat z domova s rostoucím příjmem
Pracovat na hlavní či vedlejší činnost
Mít neustálou podporu člověka, který Vás provede jednotlivými kroky
Využít potenciál miliardových průmyslů ve Váš prospěch
Využít potenciál trhu celé republiky, ne jen lokality, kde bydlíte

Počet zobrazení nabídky práce: 1656             Inzerát Vedlejší činnost z domova - pozice WELLNESS COACH vložen: 2020-02-11

Pracovní místo Vedlejší činnost z domova - pozice WELLNESS COACH nabízí

Veronika Šlahařová

Předmět podnikání:
    Všechny volné živnosti

IČO: 06844162

Adresa:
   Káranská 47
   Praha
   10800

Kontakní osoba:   Veronika Šlahařová

Tel.: 739425433
Fax.:
Email: veronikaslaharova@obemail.com