Wellness poradce

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Brno   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 15000,-

Náplň práce

Nabízím přivýdělek při zaměstnání 8-15 000 Kč ve wellness oboru formou Home Office.
Náplní práce je vypracování analýzy tělesné stavby těla, vysvětlení naměřených hodnot, návrhy řešení, klientsý servis
(sestavování programů na hubnutí, pohybový plán, jídelníček)
Pro sportovce návrh sportovní výživy před, během a po tréninku
Tvoření reklam na internetu podle návodů
-Vše je vedeno z domu přes PC a mobil

PožadujemePožadujeme
-základní znalost práce s počítačem a internetem
-Věk 20+
-SŠ Vzdělání
-základní komunikační schopnosti
-samostatnost,vytrvalost,serióznost
Výhodou je osobní vztah ke zdravému životnímu stylu, kde se člověk zajímá sám o zdravé stravování a pohybovou aktivitu.
Řidičský průkaz není podmínkou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Jazykové znalosti nejsou podmínkou

Řidičský průkazB

NabízímeKompletní zaškolení
Motivující odměny
Týmovou podporu
Webináře

Počet zobrazení nabídky práce: 1212             Inzerát Wellness poradce vložen: 2020-03-10

Pracovní místo Wellness poradce nabízí

Podnikání z domova

Předmět podnikání:
    Maloobchod

IČO: 08948861

Adresa:
   Jarošova 1231/8 B
   Znojmo
   66902

Kontakní osoba:   Veronika Blechová

Tel.: 734631890
Fax.:
Email: vblechova2@gmail.com
Internet: www.veru22.prijemextra.cz