Obchodní manažer exportního oddělení

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se polygrafickou výrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer exportního oddělení se zodpovědností za regiony Německo, Rakousko, Švýcarsko, Itálie.

Náplň práce:

• Řízení a motivace týmu obchodníků pro oblasti DE, A, CH, IT
• Hodnocení výsledků obchodního týmu
• Akviziční a obchodní činnost na svěřeném území
• Zodpovědnost za vyhledávání nových obchodních příležitostí na svěřeném území
• Udržování a rozšiřování obchodních vztahů se zahraničními partnery
• Tvorba strategie firmy v oblasti zahraničního obchodu
• Tvorba marketingových kampaní

PožadujemePožadujeme:

• Reprezentativní vystupování
• Komunikační schopnosti, prezentační dovednosti

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nám poslat Vaše CV.
Děkujeme.
Billanc Partners
• Proklientský přístup, zkušenosti s řízením týmu obchodníků (cca 5 zaměstnanců)
• Zkušenosti v oblasti marketingu (zejména s tvorbou kampaní)
• Vyzrálou osobnost s tahem na branku
• Aktivní znalost AJ či NJ
• SŠ vzdělání
• Analytické myšlení – schopnost analyzovat trh
• Kreativní myšlení
• Schopnost týmové spolupráce, samostatnost
• ŘP sk. B – aktivní řidič
• Praxe v oblasti polygrafie výhodou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme:

• Motivující finanční ohodnocení, lákavý systém benefitů (např. vůz i k soukromému užití, příspěvek na důchodové připojištění, vzdělávání, Multisport kartu, příspěvek na stravování a řadu dalších)
• Možnost stabilního zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Zodpovědnost za svěřený region, možnost aktivně se podílet na výsledcích firmy
• Možnost seberealizace
• Přátelské pracovní prostředí
• Perspektivu dlouhodobé spolupráce s možností profesního růstu
• Možnost home office

Životopis zasílejte naconsultant@billancpartners.com

Počet zobrazení nabídky práce: 1427             Inzerát Obchodní manažer exportního oddělení vložen: 2020-09-21

Pracovní místo Obchodní manažer exportního oddělení nabízí

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Gabriela Blodková

Tel.: 777219801
Fax.:
Email: blodkova@billancpartners.com