Pojistný poradce

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: 01.05.2020    Plat: 25000,-

Náplň práce

Výhradní pojišťovací zprostředkovatel
Jsme tým lidí, kteří jednají férově. Naše práce nás baví. Pokud i Vy hledáte práci, která má smysl a bude Vás bavit, čtěte dál.
Hledáme kolegy/kolegyně do týmu v Praze. Co můžete očekávat?
• motivující finanční ohodnocení
• vaší činností bude péče o naše stávající klienty, akvizice nových klientů
• vše Vás zdarma naučíme
• stanete se odborníkem v pojišťovně, která má dobré jméno
• budete spolupracovat s lidmi, kteří svoji práci dělají na vysoké úrovni a své zkušenosti Vám rádi předají
• budete denně komunikovat s klienty, jak na přepážce, tak i v terénu Těšíme se na Vás, pokud máte:
• aktivní přístup k životu
• pozitivní přístup k práci, lidem a telefonování
• chuť reprezentovat úspěšnou firmu
• zájem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce

Požadujemepraxe v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví, či obchodě – výhodou
vhodné i pro absolventy, případně studenty VŠ
Typ smluvního vztahu: OSVČ – smlouva přímo s pojišťovnou

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeSleva na firemní služby, flexibilní pracovní doba, zvýhodněný operativní leasing, zvýhodněné tarify na telefon a internet i pro rod.příslušníky, vzdělávací kurzy a školení,

Počet zobrazení nabídky práce: 994             Inzerát Pojistný poradce vložen: 2020-04-20

Pracovní místo Pojistný poradce nabízí

Michal Vaněk

Předmět podnikání:
    Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

IČO: 05444764

Adresa:
   Myslivečkova 1024
   Kostelec nad Labem
   27713

Kontakní osoba:   Michal Vaněk

Tel.: 731647113
Fax.:
Email: michal.vanek@kooperativa.cz
Internet: www.koopcz.cz