Pracovník zákaznického servisu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup:     Plat: 34000,-

Náplň práce

Administrativa spojená s příjmem objednávek (zadání objednávky do interního systému dle druhu zboží, objednání zboží ve skladu, vystavení pro forma faktury a dobropisu, kontrola objednávky, status objednávky, odeslání faktury)
Telefonický a mailový kontakt se zákazníky v ČJ i AJ (aktuální informace o dodávkách výrobků)
Telefonický a mailový kontakt s oddělením marketingu, se sklady, s plánovači zboží a s dopravci
Řešení reklamací zákazníků
Denní statistiky (kontrola zbytkových objednávek, EDI objednávek a Tool Commerce)
Tvorba a údržba aktuální informační databáze klientů
Spolupráce na přípravě prodejních akcí

PožadujemeDobrou znalost českého (případně slovenského) jazyka
Plynulou angličtinu
Pozitivní přístup k lidem, komunikativnost
Pečlivost, kladný vztah k administrativní práci
Zkušenosti s prací v programu SAP - výhoda, nikoliv podmínka
Samostatnost, proaktivní a proklientský přístup
Kladný vztah k technickým oborům
Chuť učit se novým věcem

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZázemí úspěšné a dynamické nadnárodní společnosti
Práci v přátelském kolektivu
Motivující finanční ohodnocení, včetně systému benefitů
Zaučení/zdokonalení v rámci programu SAP
Možnost pravidelného využití cizích jazyků - především angličtiny

Životopis zasílejte naconsultant@billancpartners.com

Počet zobrazení nabídky práce: 395             Inzerát Pracovník zákaznického servisu vložen: 2020-09-24

Pracovní místo Pracovník zákaznického servisu nabízí

Billanc Partners outsourcing services

    Poradenská společnost zaměřená na oblast lidských zdrojů, zejména na vyhledávání a výběr zaměstnanců, psychodiagnostiku, AC/DC, outsourcing. Realizujeme procesní analýzy, personální audity, vzdělávací programy. Optimalizujeme HR procesy.

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Šárka Vacíková

Tel.:
Fax.:
Email: consultant@billancpartners.com
Internet: brunerova