Pracovnice v čistírně oděvů

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 25.9.2020    Plat: 25000,-

Náplň práce

Do své provozovny čistírny oděvů Daja v centru Prahy hledáme nové spolehlivé kolegy
s pracovní etikou, se smyslem pro detail a schopností plnit stanovené termíny.
Zákazník je pro nás všechny vždy na prvním místě.
Pojďme spolu šetřit planetu, staňte se i vy ekologickým profesionálem.

Vaší pracovní náplní bude
• Příjem a výdej zakázek zákazníků
• Čištění a praní zakázek
• Žehlení a expedice zakázek
• Drobná administrativa/práce PC a interními systémy/
• Dodržování provozních a bezpečnostních a kvalitativních norem

PožadujemePožadavky
• pozitivní postoj k práci, zodpovědnost, spolehlivost
• manuální zručnost
• schopnost pracovat samostatně i v týmu s ostatními kolegy
• zdravotní způsobilost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeMzda/práce na HPP, částečný úvazek, nebo DPP/
25.000,-Kč (v hrubém) + odměny do 10.000,-Kč za produktivitu provozovny)
Pracovní prostředí
práce s moderními ekologickými technologiemi

Benefity
Během svého zaměstnání budete mít nárok stravenku v hodnotě 100,-Kč,
13. plat za splnění obratu a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů až 30.tis.Kč ročně.
Možné získání certifikátu v oboru.

Počet zobrazení nabídky práce: 305             Inzerát Pracovnice v čistírně oděvů vložen: 2020-09-25

Pracovní místo Pracovnice v čistírně oděvů nabízí

D-Eco Friendly Company s.r.o.

Předmět podnikání:
    Čistírna oděvů

IČO: 08085218

Adresa:
   Radlická, 2343/48
   Praha 5
   1500

Kontakní osoba:   Janatová

Tel.: 602221081
Fax.:
Email: info@cistirna-odevu-daja.cz
Internet: www.cistirna-odevu-daja.cz