Strojník - obsluha kartonážních strojů

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 31000,-

Náplň práce

Vaším úkolem bude provádět přípravu, seřízení a nastavení stroje (lepičky) pro zpracování zakázky, průběžně kontrolovat kvalitu zpracování, kontrolovat a označovat hotovou výrobu, provádět průběžnou kontrolu a čištění stroje.
Jedná se o práci ve 2směnném provozu (ranní, odpolední - 8h směna). Vše, co budete k práci potřebovat, Vás rádi naučíme.

Požadujemeochota pracovat ve 2směnném provozu (ranní a odpolední směna)
zkušenosti z kartonážní výroby výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePravidelné roční a výkonové odměny
Prima kolektiv a férový přístup
5 týdnů dovolené
Stravenky
Multisport kartu s dotací od zaměstnavatele
Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
Čisté pracovní prostředí v nové moderní hale
Extra přestávky navíc
Práci na hlavní pracovní poměr
Pečlivé zaučení a dostatečný čas na adaptaci
Nástup možný ihned, ale není podmínkou

Počet zobrazení nabídky práce: 1954             Inzerát Strojník - obsluha kartonážních strojů vložen: 2023-01-06

Pracovní místo Strojník - obsluha kartonážních strojů nabízí

TOP PRINT Packaging s.r.o.

Předmět podnikání:
    výroba obalů z hladké a vlnité lepenky

IČO: 27716899

Adresa:
   Draha 549
   Telnice
   664 59

Kontakní osoba:   Tomáš Vybíral

Tel.:
Fax.:
Email: vybiral@toppp.cz