Vychovatel/ka pro dětské pobyty s ubytováním

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: lidské zdroje/personalistika    Nástup: 31.3.2023    Plat: 23000,-

Náplň práce

Jsme cestovní kancelář zabývající se dětskou rekreací s bohatým programem a aktivity.
Hledáme mezi sebe nové parťáky, kteří dokážou vytvořit přátelskou atmosféru tábora, příznivé sociální klima. Dokážou si získat děti a umí navodit atmosféru vzájemné důvěry. Je komunikativní. Má pozitivní vztah k dětem a umí jim naslouchat.
Náplň práce:
- Práce se dětmi z prvního stupně 8h/denně
- Příprava programů pro děti (vždy si s přípravou pomáháme)
- Aktivní zapojení do celotáborové hry

PožadujemeTolerance - přijímat dítě takové, jaké je
- Pohotovost – být pozorný, vnímavý k návrhům dětí
- Přirozená autorita – uvolněná přátelská atmosféra, bez zbytečně autoritativního přístupu
-Tvořivost – podněcovat účastníky k vlastní kreativitě
- Reprezentativní vzhled a vystupování
- Věk 18+
- Čistý trestní rejstřík

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePříjemné a milé prostředí
- Ubytování zdarma a nové k PRONÁJMU BYTU v Praze
- Strava zdarma ( 5xdenně)
- Zajímavé finanční ohodnocení a další finanční bonusy (1100-1400 Kč/den v čistém)
- Možnost výběru termínů (od dubna do září)
- Možnost práce v areálu, ale i v pražské kanceláři
- Plno zábavy v prostředí mladých lidí
Úvazek: Hlavní pracovní poměr a možnost brigády

Životopis zasílejte napersonalni@starline.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1829             Inzerát Vychovatel/ka pro dětské pobyty s ubytováním vložen: 2024-04-17

Pracovní místo Vychovatel/ka pro dětské pobyty s ubytováním nabízí

Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.

Předmět podnikání:
    rekreační činnost pro děti

IČO: 28524888

Adresa:
   Tibetská 807
   Praha 6
   16000

Kontakní osoba:   Barbora Houšková

Tel.: 725455115
Fax.:
Email: personalni@starline.cz
Internet: http://www.starline.cz/