Truhlář do dílny v Hradci Králové

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.9.2023    Plat: 35000,-

Náplň práce

Sháníme truhláře do dílny v Hradci Králové. Nástup možný od září, na HPP nebo formou spolupráce jako OSVČ.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, příjemné zakázky (výstavy, interiéry nových bytů apod.), zázemí stabilní firmy.
Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Požadujemebezúhonnost, selský rozum, flexibilita, zkušenost s truhlařinou alespoň 1 rok

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 1108             Inzerát Truhlář do dílny v Hradci Králové vložen: 2023-08-22

Pracovní místo Truhlář do dílny v Hradci Králové nabízí

SphereX s.r.o.

     výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 27543773

Adresa:
   Výrava 71
   Výrava
   50303

Kontakní osoba:   Adéla Rožcová

Tel.: 737022060
Fax.:
Email: rozcovadela@gmail.com