Technický konzultant - Network security

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: 1.3.2021    Plat: dohodou

Náplň práce

Konzultant bude pracovat s technickými specialisty na přípravě nasazení a samotném nasazení Whalebone do jejích sítě. To znamená správně identifikovat potřeby a možnosti zákazníka, navrhnout ideální začlenění do topologie a vyřešit integraci s dalšími systémy zákazníka.
Během samotného projektu spouštění Whalebone zvládne konzultant vše nakonfigurovat i v těch největších sítích, ponořit se do jejich hlubin, odhalit problémy, navrhnout a zrealizovat řešení a vylepšení. K tomu bude zapotřebí kromě technických znalostí i velká míra organizovanosti a schopnost řešit celý projekt se zákazníky v angličtině.

Požadujeme• Znalost operačního systému Linux na základní administrátorské úrovni
• Technické znalosti síťových protokolů (praktická zkušenost s DNS protokolem výhodou)
• Schopnost komunikovat a hledat řešení
• Komunikace se zákazníky v angličtině

Výhodou, nikoliv však podmínkou je znalost Dockeru, skriptování, zkušenost se síťovou bezpečností a ochranou proti malwaru a DNS Resolver technologie (Knot, Unbound, PowerDNS….)

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Kvalitní finanční ohodnocení
- Práci s naší vlastní technologií v oblasti kyberbezpečnosti (přímý vliv na vývoj, kvalitu a nové vlastnosti)
- Projekty po celém světě

Počet zobrazení nabídky práce: 4658             Inzerát Technický konzultant - Network security vložen: 2023-04-07

Pracovní místo Technický konzultant - Network security nabízí

Jitka Zimolková

Předmět podnikání:
    Poradenská a konzultační činnost

IČO: 06465030

Adresa:
   Železniční 2
   Břeclav
   69002

Kontakní osoba:   Jitka Zimolková

Tel.: +420604164839
Fax.:
Email: zimolkova@seznam.cz