REALITNÍ MAKLÉŘ PRO ROKYCANY

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 60000,-

Náplň práce

Máš rád/a výzvy a zároveň hledáš jistotu? Co to zkusit v realitním světě?

Jsme přední realitní společnost oceněná prestižním titulem spokojenosti našich klientů s celorepublikovou působností a hledáme nového kolegy pro Rokycany na pozici realitní makléř.

Uspějí ti, kteří mají:
-ochotu se učit a komunikovat s lidmi
-odvahu a nebojí se oslovit klienta a získat ho na svou stranu
-chuť překonávat překážky
-schopnost ušít na míru řešení pro klienta

Ti co uspějí mohou:
-vytvářet svou vlastní budoucnost v perspektivní firmě
-za nadstandardní práci získat nadstandardní odměnu
-získat výbornou příležitost a podporu formou vzdělávání
-se spojit s firmou, která přesně ví, co chce a kam jde

Co je potřeba:
-řidičský průkaz skupiny B a vlastní vůz
-možná se ptáte na vzdělání? Zní to zvláštně, ale u nás toto neřešíme. Žádný diplom není zárukou talentu pro obchodování a schopností uspět

Pokud jsi se rozhodl/a do toho s námi jít, napiš na rokycany@mmreality.cz.

Požadujemeřidičský průkaz skupiny B

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 1153             Inzerát REALITNÍ MAKLÉŘ PRO ROKYCANY vložen: 2023-11-22

Pracovní místo REALITNÍ MAKLÉŘ PRO ROKYCANY nabízí

Eva Sadovská

Předmět podnikání:
    Reality

IČO: 05516536

Adresa:
   Dobřív 354
   Dobřív
   33844

Kontakní osoba:   Eva Sadovská

Tel.: 739012079
Fax.:
Email: rokycany@mmreality.cz
Internet: https://www.mmreality.cz/